Franchising

PodoTürk ailesinin bir üyesi olmak istemez misiniz?

BU AİLENİN BİR PARÇASI OLMAK İSTEMEZ MİSİNİZ?

FranchisingFranchising’te neden
PodoTürk’ü seçmelisiniz?


Türkiye’nin en gelişmiş ayak bakım merkezi olarak birincil hedefimiz Podolojik Yaklaşım’ları işi bilenleriyle (podologlar) ülkemizde uygulamak ve girişimleri mümkün olduğunca herkese ulaştırmak. Bu doğrultuda bize katılmanız için birkaç sebebiniz var:

  • Çünkü, biz üniversite mezunu podologlarla çalışıyoruz. İşimizi şansa değil, uzmanlarına bırakıyoruz. Franchising de bu iş kalitemizi arttırıyor.
  • En gelişmiş uygulama tekniklerini sunuyoruz. Ailemize katılan herkesin de mesleki eğitim ve pratiğine destek oluyoruz.
  • Modern cihaz ve ürünlerle işlem kalitemizi arttırıyoruz. Franchising’te kalite de zaten en önemlisi değil mi?
  • Size hep destek sağlıyoruz. Bu kullanığınız cihazdan, müşteri potansiyelinize, bireysel gelişiminizden telefon randevularınıza kadar. Bizimle alakalı olduğunuz her konuda, desteğimizin sonu yok!
  • Araştırma birimimiz sayesinde markamızla sınırlı kalmıyor, Podoloji temelli çalışmaları öğretim görevlileri ve meslek hocalarıyla birlikte, destekleriyle ilerletiyoruz. İşimizi büyütmek, geliştirmek ve tanıtmak her zamanki ideallerimiz arasında.

Franchising
Başvuru Formu


Adınız ve Soyadınız

E-posta Adresiniz


Telefon Numaranız

Düşündüğünüz Bölge


Mesajınız (isteğe bağlı)AYAĞINA SAĞLIK, AYDIN!

AYAĞINA SAĞLIK, AYDIN!

ÖNEMLİ


Web sitemizin içeriğinde yer alan bilgiler bir doktor yazısı ya da önerisi özelliği taşımamaktadır. Tüm içerikler bilgilendirme ve tanıtım amacıyla hazırlanmış olup Sağlık Bakanlığı’nın 15/2/2008 tarihli 26788 numaralı yönetmeliğinin 29. maddesini kapsamındadır.

0 (256) 911 09 09


EFELER ŞUBESİ

Orta Mahallesi, Doğu Gazi Blv. No:220/20, 09020 Efeler/AYDIN


NAZİLLİ ŞUBESİ

Altıntaş Mahallesi, Kuaförler Sokağı, Mimar Sinan Cd. 55/A, 09800 Nazilli/AYDIN


KUŞADASI ŞUBESİ

Türkmen Mah. İbrahim Çiftçi Sok. No:2/B 09400 Kuşadası/AydınCopyright ©2019 – PodoTürk. Tüm hakları saklıdır.Copyright ©2019 – PodoTürk. Tüm hakları saklıdır.