TÜRKİYE’NİN EN GELİŞMİŞ AYAK BAKIM MERKEZİ

Ayağına sağlık,
Aydın!

Deneyimli kadromuz ve uyguladığımız modern girişimlerle 2017 yılından beri ayak sorunlarınıza etkili ve kalıcı çözümler sağlıyoruz.

HİZMETLERİMİZEKİBİMİZ

PODOTÜRK’Ü TANIYIN

Biz kimiz?


2017 yılında Aydın’ın Efeler ilçesinde ülkemizde son 8 yıllık süreçte çalışmaları sürdürülen Podoloji temelli girişimleri Aydın ve çevre bölgelerine sağlamak, farkındalığı oluşturmak ve toplumu bilinçlendirmek hedefiyle kurulduk. Sağlık sektöründe yeni yer edinen, başta diyabetli bireylerin yaşadığı ayak sorunlarında önlem, koruma ve destek olmak amacıyla kuruluşumuzdan bu yana bakım hizmeti veriyoruz. Hizmet kalitemizi farklı kılan en büyük gururumuz ayak sağlığı üzerinde üniversite bazında eğitim alan nitelikli podolog kadromuzun olmasıdır. Nitekim bu doğrultuda uğraş alanımız olan ayak sağlığında işimizi şansa bırakmıyor, uzmanlar eşliğinde çalışıyoruz. Tabip kontrollerine yönlendirmeler yaparak ayak sorunlarınızdaki çözüm arayışınız için zamandan ve yeri geldiğinde bütçenizden bile tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Hedefimiz, ayak sorunlarınız değil; ‘tam sağlığınız‘dır.

Ayağına sağlık Aydın!


2017 YILINDAN BERİ

Biz bu işi yapıyoruz:
Podoloji

Türkiye’nin en yeni ve en gelişmiş ayak bakım merkezi olarak evrensel düzeyde ayak sorunlarına non-cerrahi yaklaşımlarla çözüm sağlayan Podoloji Uygulamaları’nı ayağınıza getirdik.

UZMAN KADRO

Alanında nitelikli ve üniversite mezunu podologlarla, yani ayağınızı en iyi bilenlerle çalışıyoruz.


KLİNİK ANALİZLER

Her yerde sunulmayan etkili ve net veriler sağlayarak ayağınızı daha iyi tanımamıza yardımcı olan yürüme analizleri yapıyoruz.


BÜTÇE DOSTU

Uyguladığımız Podolojik Yaklaşımlar’la sürekli nüks halindeki vakalarda bile kalıcı ya da en konforlu seviyede çözüm sağlıyoruz. Bu, tekrarlayan tedavi masraflarınızın önüne geçmenizi sağlıyor.MEMNUNİYET

Aldığınız hizmetimizin karşılığındaki memnuniyetiniz bizim için önemli. Tüm çalışmalarımızı memnuniyetiniz odaklı sürdürüyoruz.MODERN CİHAZLAR

Uluslararası kurumlarca kalitesi onaylanmış en gelişmiş ve en modern cihazlarla hizmet veriyoruz.PODOLOJİK GİRİŞİMLER

Podologlarımızın kontrolünde ayak hastalıklarında en kısa sürede en etkili uygulamaları sunuyoruz.
NE İLE ÖVÜNÜYORUZ?

En Etkili Uygulamalarımız

Ayak sorunlarınıza yönelik uyguladığımız ve sadece podolog kontrolünde yapılan en etkili girişimleri size sunuyoruz.

TEL UYGULAMALARI


Cerrahi uygulama gerektirmeyen ve kalıcı çözüm sağlayan tel uygulamalarıyla günlük yaşantınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

NASIR TEMİZLİĞİ


Sürekli tekrarlayan nasırlarınızdan uyguladığımız temizleme işlemi sayesinde tamamen kurtulmanız mümkün.


KÜRETAJ İŞLEMİ


Mantarın yerleştiği tırnaklarınızda uyguladığımız küretaj işlemiyle kısa sürede konforlu bir yaşantıya kavuşabilirsiniz.

YÜRÜME ANALİZİ


Podolog kontrolünde uyguladığımız yürüme analizleri ayağınızı daha yakından tanımamıza olanak sağlıyor.
AYAĞINA SAĞLIK, AYDIN!

AYAĞINA SAĞLIK, AYDIN!

ÖNEMLİ


Web sitemizin içeriğinde yer alan bilgiler bir doktor yazısı ya da önerisi özelliği taşımamaktadır. Tüm içerikler bilgilendirme ve tanıtım amacıyla hazırlanmış olup Sağlık Bakanlığı’nın 15/2/2008 tarihli 26788 numaralı yönetmeliğinin 29. maddesini kapsamındadır.

0 (256) 911 09 09


EFELER ŞUBESİ

Orta Mahallesi, Doğu Gazi Blv. No:220/20, 09020 Efeler/AYDIN


NAZİLLİ ŞUBESİ

Altıntaş Mahallesi, Kuaförler Sokağı, Mimar Sinan Cd. 55/A, 09800 Nazilli/AYDIN


KUŞADASI ŞUBESİ

Türkmen Mah. İbrahim Çiftçi Sok. No:2/B 09400 Kuşadası/AydınCopyright ©2019 – PodoTürk. Tüm hakları saklıdır.Copyright ©2019 – PodoTürk. Tüm hakları saklıdır.